MOD4 model S

All-in-one kompaktní fotografické studio k vytvoření profesionálních 2D a 360° produktových fotografií objektů až do rozměru 80×100×2000 cm a 150 kg váhy.

Plně automatizované fotografické řešení pro produktové fotografie je navrženo tak, aby zachytilo oděv i na živém modelu nebo figuríně. Zařízení je plně podsvícené led technologií. Umožňuje vytvářet nejen 2D a 360° fotografie, ale také videa. Využít lze nejen v módním odvětví, ale také pro všechny velké předměty, jako jsou kufry, velké nástroje, nábytek a podobně.

V případě focení módy na zakázku, preferujeme pronájem zařízení. Součásti každého pronájmu, je profesionálně vyškolená obsluha, která obsluhuje hardware a software zařízení. K dispozici jsou také speciální figuríny (pánská / dámská / dětská), vhodné pro technické fotografie – více informací naleznete zde.

Prostředí našeho ateliéru pak nabízí i příjemné zázemí jako kavárna, WC, sprcha. K dispozici jsou také parkovací místa až pro 8 vozidel přímo na pozemku ateliéru.

LED OSVĚTLENÍ

Dokonalé světlo v každé fotografii díky 107 600 lumenů. Profesionální studiové osvětlení, ovládané manuálně, nebo vyspělou elektronikou.

MASKA

Graficky odstraněné pozadí z fotografie. Z fotografie je odstraněno nežádoucí  pozadí. Pozadí je od produktu odstraňováno již během focení.

VIEW

Díky zobrazovací technologii View se fotografie a animace automaticky přizpůsobí zařízení a neovlivňuje dobu otevření prezentace. Řešení využívá technologie HTML5 a Flash.

ZOOM

Prezentace a produktové fotografie bez jakýchkoliv omezení rozlišení. Lze pracovat s jakýmkoliv množstvím dat – jediným omezením je rozlišení fotoaparátu.

TOUCH

Ovládání produktu z pohledu vlastní ruky přes intuitivní gesta. Budete ohromeni kvalitou a hloubkou zážitku s výrobkem, stejně jako plnou kontrolou nad obrazem. Pozorujte a nechte se unést vlastními reakcemi.