MOD4 model A

uvodni_foto

Inovativní patent kompaktního fotografického studia k vytvoření profesionálních souborů fotografií a 360° fotografie šperků, hodinek, mincí, módních doplňků a ostatních malých předmětů až do velikosti 18 x 16 x 15 cm a váhy 1 kg.

led

LED OSVĚTLENÍ

20 600 lumenů je skryto v malém přístroji. Vysoce výkonné, integrované osvětlení, které nahrazuje dobře vybavené fotografické studio. 6 nezávislých softwarem ovládaných LED panelů.

valec

VÁLCOVÉ OSVĚTLENÍ

Válcový osvětlovací systém, který se pohybuje spolu s kamerou v rozsahu 300°, přesně osvětluje produkt ze všech stran.

bodove-svetlo

BODOVÉ SVĚTLO

Integrovaná bodová lampa pro fotografování diamantů nebo šperků s drahými kameny. Speciální varifokální bodová lampa osvětlují přesně určené místo, vytváří dech beroucí produktové fotografie.

kontrast

KONTRAST

Jedinečná světla, které Vám dávají plnou kontrolu nad kontrastem. 6 nezávisle ovládaných LED panelů, 3 typy stolů (leskle černá, saténová a průhledná), které dovolují vytvořit jakýkoliv efekty.

maska

MASKA

Graficky odstraněné pozadí z fotografie. Z fotografie je odstraněno nežádoucí  pozadí. Pozadí je od produktu odstraňováno již během focení.

led

VIEW

Díky zobrazovací technologii View se fotografie a animace automaticky přizpůsobí zařízení a neovlivňuje dobu otevření prezentace. Řešení využívá technologie HTML5 a Flash.

zoom

ZOOM

Prezentace a produktové fotografie bez jakýchkoliv omezení rozlišení. Lze pracovat s jakýmkoliv množstvím dat – jediným omezením je rozlišení fotoaparátu.

touch

TOUCH

Ovládání produktu z pohledu vlastní ruky přes intuitivní gesta. Budete ohromeni kvalitou a hloubkou zážitku s výrobkem, stejně jako plnou kontrolou nad obrazem. Pozorujte a nechte se unést vlastními reakcemi..

Nejvíce fotografované objekty:

sperky

Šperky a kameny

bryle

Brýle

propagacni-predmety

Propagační předměty

mince_znamky

Mice a známky

rybarske_potreby

Rybářské potřeby